Kaupade sõltumatu inspekteerimine ja identifitseerimine

Inspekteerimisteenus

Globus ICITS OÜ inspektorid on kaupade kontrollimisega tegelenud alates 1995. aastast ning omavad veenvat kogemust erinevate üld- ja puisteveoste kontrollimisel ja tuvastamisel.

Ettevõtte asutaja, kauba inspektor Oleg Minejev on alates 2013. aastast olnud Bureau Veritas Ltd volitatud saadetise eelkontrolli (PSI) ja vastavuse kontrolli (VoC) programmide kauba inspektor.

Fumigatsioon

Firma töötajad on läbinud vastava fumigatsiooni koolituse ja praktika Saksamaal. Meie poolt kasutatavad firma Detia Degesch fumigandid (Fostoksin ja Magtoksin) on käesoleval ajal kõige kaasaegsemad ja tõhusamad kahjuritõrjevahendid.

Ettevõttest

Firma Globus ICITS OÜ (Kaupade Sõltumate Inspekteerimine ja Identifitseerimine), reg. nr. 12349239, on asutatud 15.09.2012 Tallinnas. Omab Eesti Akrediteerimiskeskuse akrediteeringut (Sertifikaat nr. L249, 04.01.2013) vastavalt ISO 17025:2006 (“Katse- ja kalibreerimislaborite pädevusele esitatavad üldnõuded”) nõuetele. Firma Globus ICITS OÜ juhtimissüsteem oli tunnistatud vastavaks standardile ISO 9001:2008. Firma on Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoja liige, Rahvusvahelise Teravilja- ja söödakaubanduse Assotsiatsiooni (GAFTA) liikmekandidaat.

Ettevõte on spetsialiseerunud erinevat tüüpi veoste sõltumatule kontrollile, mereinspektsiooni teenustele ja veoste fumigeerimisele Balti riikides ja Skandinaavia riikides. Ülevaatusfirma Globus ICITS OÜ asutaja ja omanik on Hr. Oleg Minejev.